Osiedle Europejskie

Mieszkania w Krakowie na każdą kieszeń

Inwestycja godna zaufania

Osiedle Europejskie od ponad 14 lat powstaje i rozbudowuje się w jednej
z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa – Ruczaju. Dzięki interesującej zabudowie, ciekawej architekturze oraz wysokiej jakości wykończenia Europejskie cieszy się dużym zainteresowaniem i nieustannie powiększa grono zadowolonych mieszkańców.
Preferencyjne położenie Osiedla zapewnia zarówno bliskość terenów zielonych, jak i doskonałą komunikację z centrum miasta. Uwzględniając wymagania współczesnej rodziny, zaplanowaliśmy także udogodnienia, które wpłyną na poprawę komfortu funkcjonowania w przestrzeni osiedla – własny, atrakcyjny plac zabaw oraz wewnętrzne przedszkole.

Skandynawski komfort na wyciągnięcie ręki

Kolejny etap Osiedla Europejskiego inspirowany jest skandynawskimi trendami. Podkreśla to unikalny charakter inwestycji oraz jej główne wartości: funkcjonalność apartamentów, innowacyjność i bezpieczeństwo. Kopenhaga to atrakcyjna oferta mieszkań dla: rodzin, par, studentów oraz singli o europejskim standardzie wykonania. Jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego apartamentu w Krakowie, który możesz kupić w przystępnej cenie – zapraszamy do kontaktu z nami.

os
facebook