Mieszkania w budowie

Mieszkania gotowe

Tylko dostępne

Metraż:

Piętro:

Ilość pokoi:

Balkon

Taras

Ogródek

Loggia

Aktualności

aktualnosci
13.03.2018

AFI V.OFFICES WRACA Z LONDYNU Z PRESTIŻOWĄ NAGRODĄ!

Po trzech miesiącach niecierpliwego oczekiwania na ogłoszenie wyników, możemy pochwalić się wspaniałą informacją! AFI V.Offices, realizowana przez nas inwestycja biurowa, zdobyła prestiżową nagrodę Breeam Award 2018 Central and Eastern Europe. Gala wręczenia statuetek odbyła się 6 marca w londyńskim centrum ExCel.

W gali uczestniczyli specjaliści branży deweloperskiej z całego świata. Zwycięzcy zostali wybrani przez niezależny panel ekspertów spośród najbardziej innowacyjnych budynków na świecie, posiadających certyfikat BREEAM. Cieszymy się, że nasza inwestycja została doceniona i uznana za jedną z najbardziej inspirujących. Jury uznało, że AFI V.Offices może być przykładem dla innych w dążeniu do tworzenia budynków zrównoważonych, reprezentujących znakomity design i wydajność w użytkowaniu.

Prestiżowy plebiscyt został zorganizowany przez BRE Global (Building Research Establishment). To światowe stowarzyszenie naukowców, inżynierów i techników zostało powołane do podnoszenia standardów budownictwa i tworzenia norm oraz certyfikatów, zapewniających, że inwestycje budowlane będą wydajne, użyteczne, ekologiczne i opłacalne ekonomicznie.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Osiedle Europejskie 2016

powered by   www.bravebrain.pl
facebook