Schowaj wyszukiwarke

Tylko dostępne

Metraż:

Piętro:

Ilość pokoi:

Balkon

Taras

Ogródek

Loggia

Osiedle Europejskie

Osiedle Europejskie

Inwestycja godna zaufania

Osiedle Europejskie od ponad 15 lat powstaje i rozbudowuje się w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa – Ruczaju. Dzięki nieszablonowej zabudowie, ciekawej architekturze oraz wysokiej jakości wykończenia, Europejskie cieszy się dużym zainteresowaniem i nieustannie powiększa grono zadowolonych mieszkańców.

Usytuowanie Osiedla zapewnia zarówno bliskość terenów zielonych, jak i doskonałą komunikację z centrum miasta. Uwzględniając wymagania współczesnej rodziny, zaplanowaliśmy także udogodnienia, które wpłyną na poprawę komfortu funkcjonowania w przestrzeni osiedla – własny, atrakcyjny plac zabaw oraz wewnętrzne przedszkole, znajdujące się w etapie Bruksela.

Komfort codziennego życia

XIII etap – inspirowany, podobnie jak poprzedni, skandynawskimi trendami – wzbogaca ducha osiedla o niezwykłą atmosferę Finlandii. Warto wiedzieć, że Finowie są według badań najszczęśliwszym narodem świata, a więc z tym większą radością zapraszamy do naszych Helsinek! Żywimy bowiem głęboką nadzieję, że to szczęście stanie się również udziałem mieszkańców Osiedla Europejskiego.

Etap Helsinki obejmuje dwa budynki o łącznej liczbie 118 mieszkań o metrażach od 40 do 85 m2 z zieloną, atrakcyjną częścią wspólną przeznaczoną do wyłącznego użytku mieszkańców. Jest to bardzo dobra oferta zarówno dla singli, młodych małżeństw, jak i wielodzietnych rodzin. Architektonicznie etap Helsinki będzie zbliżony do poprzednich skandynawskich etapów – Kopenhagi i Reykjaviku – tworząc z nimi harmonijną całość. Ukończenie etapu Helsinki planowane jest na kwiecień 2021 roku.

W obydwu etapach inwestycji bezpieczeństwo i komfort mieszkańców były dla nas priorytetem – mieszkania wyposażone są w zewnętrzne drzwi antywłamaniowe, a cały teren Osiedla jest ogrodzony i objęty monitoringiem. Ponadto budynki zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a wewnętrzna i zewnętrzna infrastruktura Osiedla umożliwia realizację bieżących potrzeb wszystkich mieszkańców.

przewiń
przewiń

Co zyskujesz mieszkając na osiedlu europejskim

Funkcjonalne, przestronne mieszkania to wizytówka naszego osiedla – oferujemy metraże od 47 do blisko 90 m2.

Bliskość terenów zielonych pozwala na aktywne spędzanie czasu na łonie natury.

Edukację, tuż obok miejsca zamieszkania zapewnia przedszkole zlokalizowane wewnątrz osiedla.

W ofercie dostępne są lokale z dużymi, zielonymi ogródkami.

W pobliżu znajdują się liczne ośrodki sportowe: siłownie, kluby fitness, basen, a także ścieżki rowerowe.

Najmłodsi mogą wspólnie spędzać czas bawiąc się na osiedlowym placu zabaw.

Sprawny dojazd w każdą część Krakowa umożliwia Krakowski Szybki Tramwaj.

Mieszkańcy mogą aktywnie spędzać czas na boisku położonym wewnątrz osiedla.

W pobliżu osiedla znajdują się liczne przedszkola, szkoły oraz Kampus UJ.

przewiń

Plan Osiedla

Przestrzeń wewnątrz osiedla została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Wiemy jak bardzo cenią sobie swoją prywatność, dlatego zadbaliśmy o to, aby odstępy pomiędzy poszczególnymi budynkami były wystraczająco duże. Szeroka sieć alejek pozwala na długie spacery, a ławki rozmieszczone wzdłuż nich na chwilę wypoczynku i relaksu. Pamiętaliśmy również o wygospodarowaniu terenów zielonych, które są tak ważne ze względu na zmniejszającą się ich ilość w miastach.

Jednym z najbardziej wartościowych elementów wewnętrznej infrastruktury Osiedla jest plac zabaw. Ze względu na wysoki standard wykonania oraz zamknięty teren inwestycji, nasz plac zapewnia możliwość bezpiecznej zabawy najmłodszym mieszkańcom. Z myślą o nich wybudowaliśmy także wewnętrzne przedszkole, które pozwala na edukacje w miejscu zamieszkania. Jest to niezwykłe udogodnienie dla rodziców, którzy nie będą musieli tracić czasu na poranne dojazdy.

Dodatkowym atutem jest boisko sportowe, które zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Jest to także doskonałe miejsce na sąsiedzką integrację.

Plan Osiedla Europejskiego
przewiń

Deweloper

Inwestycja Osiedle Europejskie to projekt firmy Novo Maar Sp. z o.o., wchodzącej w skład międzynarodowej grupy deweloperskiej AFI EUROPE NV, która od 1997 roku działa i inwestuje na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Czechach, Serbii, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Łotwie, Polsce oraz na Węgrzech.

W portfolio AFI Europe znajdziecie Państwo: wysokiej jakości kompleksy biurowe, nowoczesne centra handlowe, parki biznesowe, przedsiębiorstwa przemysłowe i logistyczne oraz luksusowe osiedla reprezentujące najwyższe standardy budowlane.

Na krakowskim rynku nieruchomości, firma Novo Maar Sp. z.o.o. jest obecna już od 2002 roku. Inwestycja Osiedle Europejskie była wielokrotnie wysoko oceniana i nagradzana w środowisku deweloperskim, oto niektóre z przyznanych nam nagród:

  • Wyróżnienie w kategorii firma deweloperska, przyznane przez miesięcznik „Builder”.
  • Nagroda „Budowa Roku 2006”, przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.
  • „Złoty Sokół” – nagroda w konkursie na Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004.
  • Wyróżnienie w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa” w kategorii Usługi Deweloperskie – listopad 2007.


Wszelkie prawa zastrzeżone przez Osiedle Europejskie 2016

powered by   www.bravebrain.pl
facebook