Mieszkania w budowie

Mieszkania gotowe

Tylko dostępne

Metraż:

Piętro:

Ilość pokoi:

Balkon

Taras

Ogródek

Loggia

Aktualności

aktualnosci
9.03.2017

Twój balkon na wiosnę

Balkon lub taras to miejsce relaksu i wypoczynku. W najnowszym etapie Kopenhaga zadbaliśmy o to, aby każde mieszkanie posiadało swój: ogród, balkon lub loggie. Aktualnie w ofercie znajdują się mieszkania z balkonami nawet do 17,49 m2, loggiami do 17,84 m2 i tarasami nawet do 63,02 m2. To, jak zostaną one urządzone zależy tylko od nas, dlatego warto poświęcić im trochę uwagi i wybrać nawierzchnię, którą będzie nam w pełni pasować. Wybór materiałów na podłoże balkonu lub tarasu wynika z kilku czynników: posiadanego podłoża, stylu budynku czy upodobań.

Najpopularniejszym wyborem są trwałe płyty betonowe. Te występują w różnych kolorach i fakturach. Stanowią one doskonałe zabezpieczenie izolacji wodoszczelnej oraz termicznej. Na takiej nawierzchni można ustawić meble lub elementy dekoracyjne. Bardzo efektownie wyglądać będzie wykładzina, ale jeszcze ciekawiej zaprezentuje się sztuczna trawa lub dywan.

Opcją mniej popularną, a bardziej efektowną jest podłoże z desek drewnianych. Ich zaletą jest to, że zdecydowanie mniej ważą nie nagrzewają się i nie wymagają żadnego specjalnego konserwowania. Drewno, które najlepiej sprawdza się w warunkach tarasowych to egzotyczne, wytrzymałe gatunki (tek, massaranduba, garapa, tigerwood, cumaru i badi). Alternatywą dla naturalnego drewna są deski tarasowe z kompozytu, które nie wymagają impregnowania ani malowania. Drewno zawsze wygląda pięknie i naturalnie.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Osiedle Europejskie 2016

powered by   www.bravebrain.pl
facebook